O nas

Perfect Profil

Shenzhen   Perfect Medical Instruments Co. Ltd., z siedzibą w Shenzhen, Guangdong, jest zintegrowanym profesjonalnym dostawcą usług dentystycznych w zakresie rozwoju, produkcji i marketingu. Utworzono ją w 2009 r., Która zobowiązuje się do innowacji produktów.

Jesteśmy obecni na rynku od 10 lat i dzięki naszemu R & D odejdź. Zawsze łapiemy trwały trend na rynku światowym.     Wszystkie produkty są certyfikowane przez ISO, CE, FDA.   Dzięki wymaganemu certyfikatowi i doświadczeniu obsługi posprzedażnej nie było żadnych problemów z odprawą w zorganizowanych przez nas przesyłkach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół do odwiedzenia nas!

our company

W 2009 r. Firma Shenzhen Perfect CO. Zaczęła od pliku dentystycznego. Następnie zaangażowała się w niezależny rozwój technologii, a korzystając z nagromadzonej aż do podstawowej technologii, aktywnie popychała do dywersyfikacji przedsiębiorstw, zawsze przestrzegając jednocześnie nowego rynku, Do tej pory lokalizujemy dwie fabryki. jeden jest dla R & D, mechanizm, inny służy do pakowania i kontroli.

Tab Image

Jesteśmy nie tylko dobrzy w niezależnych badaniach i rozwoju, ale także dysponujemy zaawansowaną technologią wytwarzania OEM, ODM.

jesteśmy idealnym zespołem sprzedaży

Tab Image

Obecnie mamy ponad 200 pracowników, 20 elitarnych pracowników technicznych, dwóch r & d zespoły i dziesiątki maszyn, których celem jest osiągnięcie pełnej automatyzacji produkcji i zróżnicowanych innowacji produktowych. w 2018 roku utworzyliśmy nasz dział elektroniki dla endo.

oto jesteśmy

Tab Image

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.
contact us