Pliki obrotowe / nowe uruchomienie

Pliki obrotowe / nowe uruchomienie

Pilniki obrotowe  

Aby w pełni odzwierciedlić różnorodność naszej produkcji   pilników obrotowych,   aktywowana ciepłem maszyna jest w pełni wykorzystywana ze względu na swój wyjątkowy urok.

Po pierwsze, możemy spróbować podkreślić przewagę drutu M.

M-Wire Wysokiej jakości stop niklowo-tytanowy;

Wysoce adaptacyjny kształt kanału korzeniowego w celu zachowania oryginalnej morfologii kanału korzeniowego;

Wiodący   wierzchołkowy   na   zmniejszyć     ryzyko   z   występujące   kroki   przebić;

Unikalna funkcja pre-gięcia;

Zrównoważona konstrukcja ostrza w celu zmniejszenia wdychania podczas pracy;

Wysoka odporność na zmęczenie, zmniejszająca ryzyko złamania;

Po drugie, Perfect Endo. profesjonalnie rozwija nasz unikalny system operacyjny, taki jak T-pro (najnowszy);   S-Blue / S Black to   z najbardziej konkurencyjną ceną podczas naszej prezentowanej produkcji. jest porównywalny pod względem ceny i systemu operacyjnego z wieloma plikami obrotowymi na obecnym rynku. Na przykład protaper zajmuje 6 pozycji, ale optymalizacja sekwencji w S-Blue, w znacznym stopniu zwiększa efektywność pracy.  

 

 

T-PRO

 

 

Wśród tysięcy plików obrotowych nie możemy podkreślać, że nie ma jedynego lub najlepszego, tylko odpowiedni.

Pilniki obrotowe S-Blue to Twoja konkurencyjna opcja. szczegóły będą podlegać naszemu profilowi ​​produkcyjnemu w S-Blue. Pilniki do kanałów korzeniowych za pomocą S-Blue.  

Shenzhen Perfect   Medical Instruments Co.,   Ltd. serdecznie zaprasza do przyłączenia się do naszego zespołu, 00132 | będziemy dużo   bardziej odpowiedzialny za całą naszą produkcję, szczególnie na instrumentach endodontycznych, pilnikach obrotowych itp., w celu udoskonalenia naszych pilników obrotowych na poziomie międzynarodowym.    

Stanowczo zalecamy nasz T-pro,  

Nowa generacja kombinacji aktywacji cieplnej i superelastyczności. 200% poprawa w zapobieganiu złamaniom. ale z tą samą zdolnością do cięcia. Idealnie łączy też możliwe rozmiary do uzupełnienia w skomplikowanych kanałach roota.

S Czarny   to innowacyjna produkcja czarnych drutów. jest porównywalny z kształtem Micro-Mega 2. z zaletą niesamowitej siły cięcia. a zewnętrzny kształt i kolor są zbyt urocze, nazywamy to: czarny koń!

Pilniki obrotowe

contact us