Pliki zwrotne w endodoncji / wzajemności

Pliki zwrotne w endodoncji / wzajemności

Pliki zwrotne

Odsyłanie plików staje się coraz bardziej popularne, jednak jest bardziej surowe w nauczaniu studentów.

Różni się od plików obrotowych, zmniejsza sekwencję działania. Oznacza to, że najważniejszym powodem jest to, że może poprawić efektywność pracy, ale przy tym samym bezpieczeństwie.

Chcielibyśmy przedstawić tutaj nasze złoto RC i złoto TF4.

Rozmiary:   R25 / 08, R40 / 06, R50 / 05 / R25-R50, L21.25 / 31mm

Sterylizacja:   ≤ 126 ° do

1) Usunąć większość gutaperki z jednej trzeciej części kanału koronowego za pomocą odpowiedniego narzędzia, np. wiertło Gatesa lub urządzenie ultradźwiękowe, takie jak U Files. W zależności od konsystencji gutaperki możliwe jest ponowne rozpoczęcie leczenia bezpośrednio za pomocą R25. 2) W razie potrzeby użyj kropli rozpuszczalnika. 3) Używaj R25 zgodnie z opisem, aż do osiągnięcia długości roboczej. W przypadku napotkania oporu nie wywierać nacisku. Wyjmij instrument z kanału, ponownie nałóż rozpuszczalnik i spróbuj ponownie.

 

RC TF4 ZŁOTO

Możemy kontynuować sekwencję operacyjną.

2) W razie potrzeby użyj kropli rozpuszczalnika.

3) Używaj R25 zgodnie z opisem, aż do osiągnięcia długości roboczej. W przypadku napotkania oporu nie wywierać nacisku. Wyjmij instrument z kanału, ponownie nałóż rozpuszczalnik i spróbuj ponownie.

4) Wykonaj ruch szczotkujący ścian bocznych, aby usunąć resztki materiału wypełniającego. 5) Po osiągnięciu długości roboczej za pomocą R25, w razie potrzeby użyj R40 lub R50, aby zwiększyć powiększenie wierzchołkowe.

Porównując do plików ratoryjnych, podkreślamy przede wszystkim bezpieczeństwo, ponieważ niełatwo jest złamać wskazówkę! W każdym razie z przyjemnością oferujemy tyle serii   pliki endodontyczne. oznacza to, że nigdy nie pozostaniemy w tyle! nie zatrzymuj się.

Zaufaj doskonałemu endo. zaufaj naszym plikom posuwisto-zwrotnym, zaufaj w RC gold i TF gold. mamy też pliki RC zgodne z VDW Reciprocal. pliki posuwisto zwrotne

contact us