Narzędzia dentystyczne

Narzędzia dentystyczne

Narzędzia dentystyczne

Przeciągacz z kolcami   jest instrumentem stosowanym do usuwania miazgi podczas   endodontyczne   (leczenie kanałowe. Jest produkowany z okrągłych drutów, a gładka powierzchnia jest karbowana, tworząc zadziory. Dostępne są również gładkie przeciągnięcia, które działają jak wskazówki do kanału korzeniowego.   Usunięcie miazgi wymaga przeciągnięcia, które nie wiąże się, a jednak jest wystarczająco duże, aby usidlić tkankę.   Wiązanie należy zminimalizować z powodu możliwego pęknięcia.


Pliki ultradźwiękowe U pracują z częstotliwością co najmniej 2500 Hz. Ich wibracje powodują kawitację cieczy (podchloryn Natrium), co powoduje mikroprzepływ cieczy w kanale korzeniowym. W ten sposób można łatwiej usunąć warstwę smaru. Ponadto temperatura cieczy wzrasta, tak że poprawia się efekt rozpuszczania podchlorynu. Zalety czyszczenia ultradźwiękowego: dokładne czyszczenie kanału korzeniowego.

 

 

Narzędzia dentystyczne

Bramy   wiertarki służą do otwierania kryzy.   Osiągają również proste   dostęp do linii przez   zdejmowanie półki zębinowej i szybkie rozszerzanie wieńcowej i środkowej trzeciej części kanału. Bramy   wiertła są zaprojektowane tak, aby przebijały się wysoko w okolicy trzonu. Ta konstrukcja pozwala na łatwiejsze usuwanie złamanego narzędzia z zęba; złamanie   w pobliżu głowicy tnącej może zablokować kanał.

Instrumenty Peeso to rozwiertaki służące do poszerzania i prostowania części wieńcowej kanałów, umożliwiając lepszy dostęp do instrumentów kształtujących. Ich użycie jest ściśle ograniczone do prostej części kanałów.

Materiał opracowany przez Perfect zapewnił wyjątkowe bezpieczne i ostre rozwiertaki Pesso z odpornością na korozję do wszelkiego rodzaju sterylizacji, w tym autoklawu, oparów chemicznych i wody superkwasowej.

Instrumenty obrotowe ET File (PathFile) zostały zaprojektowane w celu szybkiego i bezpiecznego tworzenia ścieżki schodzenia zamiast pilników ze stali nierdzewnej. Pilniki elastyczne i odporne na cykliczne zmęczenie mają wiele zalet w porównaniu do pilników ręcznych ze stali nierdzewnej.   Dostępne w 3 rozmiarach ISO (013, 016 i 019) i 3 długościach (21, 25 i 31 mm) te pilniki są elastyczne i odporne na cykliczne zmęczenie i oferują wiele zalet w porównaniu z rozwiązaniami ręcznymi.

Pliki dla dzieci   Zaawansowana konstrukcja z odpowiednim rozmiarem i długością   puszka   świetnie odnajdą się we wszelkiego rodzaju leczeniu kanałowym dzieci. Co ' Co więcej, pilniki dziecięce nowej generacji mogą uniknąć przypadkowego zwichnięcia kanału korzeniowego u dzieci i skutecznie uniknąć przyczyny wypadku przez oddzielenie uchwytu.

 

My, Shenzhen Perfect Medical Instruments, jesteśmy jednym z wiodących zintegrowanych profesjonalnych dostawców dentystycznych   w Chinach, które zgromadziły już ponad 10 lat doświadczenia w opracowywaniu i zobowiązały się do produkowania dentystom doskonałej jakości narzędzi dentystycznych.  

Narzędzia dentystyczne

 

 

contact us