Endodontyczne pilniki rotacyjne

Pilnik stożkowy Plik DH Rozmiar # 25 L21 / 25/31

  • Pilnik stożkowy Plik DH Rozmiar # 25 L21 / 25/31
  • Pilnik stożkowy Plik DH Rozmiar # 25 L21 / 25/31
  • Pilnik stożkowy Plik DH Rozmiar # 25 L21 / 25/31
  • Pilnik stożkowy Plik DH Rozmiar # 25 L21 / 25/31
  • Pilnik stożkowy Plik DH Rozmiar # 25 L21 / 25/31
  • Pilnik stożkowy Plik DH Rozmiar # 25 L21 / 25/31
  • Pilnik stożkowy Plik DH Rozmiar # 25 L21 / 25/31
  • Pilnik stożkowy Plik DH Rozmiar # 25 L21 / 25/31
Szczegóły Produktu
Marka Doskonały
Numer seryjny # 25
Kraj pochodzenia Shenzhen, Chiny
Certyfikat ISO, CE, FDA, FSC
Contact Us
Zapłata
Cena oferty Do negocjacji
Minimalne zamówienie 500 paczek
Średni czas dostawy 15 dni od otrzymania płatności
Metoda płatności T / T, Paypal, Western Union
Szczegóły paczki 6 sztuk / pudełko lub blister
Możliwość dostawy 14000 sztuk dziennie

Pilnik stożkowy DH   plik   Rozmiar # 25     L21 / 25/31

Plik stożkowy

1. opis produktu

Sekcja

 

 

 

Długość

L21

L25

L31

Rozmiar

   # 15 / # 20 / # 25 / # 30 / # 35 / # 40 / 15-40 #

(04、06 锥度)

Moment obrotowy

2,0 ~ 3,2 N / cm

Prędkość obrotowa

300 obr./min

Przekrój

Plik stożkowy

2. Użyj protokołu

1) Użyj Gates Drilling, przedłużając koronę, naprzemiennie płukając NaOCl i EDTA.

 

2) Eksploruj kanał za pomocą małych pilników ręcznych, określ długość roboczą, sprawdź drożność i potwierdź gładką, powtarzalną ścieżkę schodzenia.  

 

3) Przygotowanie kanału korzeniowego 2/3 za pomocą DH15 #, na przemian za pomocą NaOCl i EDTA.

 

4) Przygotowanie kanału korzeniowego 1/3 za pomocą DH 20 #, na przemian za pomocą NaOCl i EDTA.

 

5) Przygotowanie środka kanału korzeniowego za pomocą DH 25 #, na przemian za pomocą NaOCl i EDTA.

 

6) Przygotuj kanał korzeniowy na całej długości za pomocą DH 15 #, wybierz mniejsze pliki K przechodzą przez kanał korzeniowy wąskiej końcówki, jeśli występuje jakikolwiek opór, nie naciskaj go. utrzymując kanał korzeniowy płynnie zmierz długość roboczą i przygotuj się do plików K (# 20). Płukanie za pomocą NaOCI.

 

7) Koniec przygotowania, gdy DH 15 # osiągnie długość roboczą.

Pilnik stożkowy DH   plik poprawia wykorzystanie silnika H   plik, Jest to endodontyczny plik obrotowy.

Dlaczego leczenie kanałowe jest tak ważne?

Kiedyś ząb był zainfekowany lub nerw umierał, ząb musiałby zostać usunięty. Dzisiaj, dzięki procedurze znanej jako leczenie kanałowe, można wyleczyć infekcję, usunąć uszkodzony nerw i złagodzić ból związany z takimi objawami.
Częstym powodem leczenia kanałowego jest zakażony lub ropny ząb, który może wynikać z głębokiej jamy ustnej, chorób przyzębia, a nawet złamania zęba. Czasami uraz, taki jak ostry cios w usta, może spowodować uszkodzenie miazgi (nerwu) zęba. W przypadku wystąpienia objawów takich jak obrzęk, wrażliwość na ciepło i zimno lub dyskomfort podczas dotykania zęba należy natychmiast skonsultować się z dentystą.

Leczenie kanałowe usuwa tkankę miazgi, która składa się z dopływu nerwu i krwi do zęba. Po usunięciu całego materiału z korzenia kanał lub kanały (jeśli jest to ząb o wielu korzeniach) są sterylizowane i uszczelniane materiałem, który zapobiega ponownemu wnikaniu bakterii.

Ponieważ kanałowy usuwa wszystko, co karmi ząb i utrzymuje go przy życiu, ząb po pewnym czasie stanie się bardzo kruchy. Ten okres różni się w zależności od osoby. Z tego powodu ząb należy odbudować tak szybko, jak to możliwe, a dentysta może zalecić umieszczenie słupka i korony jako uzupełnienie końcowe. Zęby tylne są zwykle koronowane lub zamykane krótko po wykonaniu kanału korzeniowego, aby zapobiec pękaniu zęba z powodu nacisku wywieranego na niego przez żucie.

Praca kanałowa nie jest niewygodna, aw niektórych przypadkach można ją wykonać podczas jednej wizyty. Dyskomfort związany z kanałem korzeniowym wynika z infekcji związanej z potrzebą kanału korzeniowego. W przypadku powtarzającego się bólu po rozpoczęciu kanału korzeniowego lub po jego zakończeniu należy jak najszybciej powiadomić dentystę.  

Firma:

Shenzhen Perfect Medical Instrument Co., Ltd, z siedzibą w Shenzhen, w prowincji Guangdong, jest zintegrowanym profesjonalnym dostawcą usług dentystycznych w zakresie opracowywania, produkcji i marketingu. Utworzono ją w 2008 r., Która zobowiązuje się do innowacji produktów. Główne produkty to: pliki Endo, silniki Endo, wiertła dentystyczne itd. W przypadku plików mamy różne pliki systemowe, na przykład pliki obrotowe endo (pliki stożkowe), pliki tłokowe, jeden plik systemowy (plik jednorazowego użytku), pliki rekolekcyjne ...

Po latach rozwoju urządzenia produkcyjne zostały w pełni zautomatyzowane, co poprawia wydajność produkcji. Perfect przestrzega filozofii biznesowej " Najpierw jakość, najpierw klient, najpierw serwis " i nalega na innowacje, jakość i obsługę. Posiadamy ISO13458, CE, FDA, a nasze produkty są obecnie sprzedawane na całym świecie i cieszą się dobrą opinią klientów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół, aby nas odwiedzili!

Endodontyczne Plik kanału głównego

contact us